Har försökt hålla mig i skinnet här nu i R1 med att inte posta hela tiden för att inte hela tiden dra på mig heat i onödan å hamna i rampljuset.
Går ju sådär när Octa bara slentriantöstar på mig även fast jag är med, Vimes med bias från förra spelet vill ha ut mig bara för att???
Förstår läget från förra spelet.
Jag vill förstås vara kvar i spel och hoppas nattens powerroller kommer visa hur det här spelet funkar. Då ska ni se på en Sidd som försöker gräva när vi har mer hårdfakta att gå gå på.
Här i R1 är det mest bara tillfällighet på hur vi drevar därav min försiktiga approach. Här nu vill jag inte hamna i vanliga Sidd-tjafs direkt i R1.
Jag tycker det otroligt slappt av er då ni inte kan ha nåt egentligen att komma med. Bara måste vara ulv inblandad förstås i det här sena rycket som uppstod!
Vet inte vad ni tycker jag ska göra