Litar på attnåt jäkla honungfällaskit är obligatoriskYepyop. Jag slänger ihop nåt under dan. Det blir fett vanilla. Nog har jag haft knarkade ideer, men ingen som hunnit klarna nåt vidare. Och nu var det ett bra tag sen vi gav oss på ett standardspel.
Yepyop. Jag slänger ihop nåt under dan. Det blir fett vanilla. Nog har jag haft knarkade ideer, men ingen som hunnit klarna nåt vidare. Och nu var det ett bra tag sen vi gav oss på ett standardspel.
Ser fram emot MU7 härnäst!Om det behövs kan jag arra Ulvgårdens gästabud en månad tidigare (i oktober) om vi fortfarande har en lucka där.
Gör såVill du hellre arra i oktober finns det ju en lucka där, ska jag flytta gästabudet dit?
En galen idé jag haft ett tag nu är att vi arrangerar november månads spel på Munkbrons bryggeri där @StradhLestat brukar hålla till. Vi spelar då ett parti där folk får sitta runt ett bord och hålls på.
”Ulvar på puben” — ett varulvsspel live!