Berätta.Den här digitala felsatsningen är ju ... monstruös... på flera sätt.
Berätta.Den här digitala felsatsningen är ju ... monstruös... på flera sätt.
Du får en länk till en tråd, jag har ändå ingen förstahandsinfo.Berätta.
Saker rör på sig så snabbt numera att det där får betraktas som uråldriga nyheter. Vi har haft flera nya skandaler sedan dess.Cythia Williams, från Microsoft/Xbox försökte göra Dungeons & Dragons till en online-prenumerations-dataspels-tjänst.
Hon har fått lämna Wizards. Och nu läggs satsningen ner.
Jag förstår att Maps är lite lovande, skandaler där med?Saker rör på sig så snabbt numera att det där får betraktas som uråldriga nyheter. Vi har haft flera nya skandaler sedan dess.![]()
Nä, de allra senaste nyheterna från GenCon verkar ju lovande.Jag förstår att Maps är lite lovande, skandaler där med?
Var inte det inte exakt detta som hände med Riotminds satsning?eftersom man inte äger något man betalar för där, och det skulle kunna gå upp i rök när som helst.
Sommaren känns inte så spooky heller. Season of Champions kan mycket väl vara Dark Sun. Champions låter lite gladiatorigt. Men den som lever får se!Här är årets utgivningsplan:
View attachment 28892
Frågan är om det inte blir någon Dark Sun som vissa av oss hoppas på. För DS känns inte så vintrigt?
Iä iä f'taghn!Notera också vem som är på besök i Ravenloft!
385 HP? Rookie numbers. Och AC 19 är inte så kosmiskt skrämmande.Iä iä f'taghn!