Nekromanti Grisoldare

Re: Låter jobbigt.[kan det vara ot?]

Kanske var träsprit.....


Jag skulle vilja ha kvar min förra titel äventyrare...Man borde få behålla om man vill.../images/icons/sad.gif
 
Jag fråga om hur man vart av med titeln grisoldare... och fick 1-2 riktiga svar rästen skit... fattar varför alla blir av med sin titel så snabb /images/icons/laugh.gif
 
WEEE!!!!!!

/images/icons/grin.gif/images/icons/grin.gif/images/icons/grin.gif
Jag är inte grisoldare längre.... hihi på er alla som fortfarande är det /images/icons/devil.gif
 
Framtiden

"och fick 1-2 riktiga svar rästen skit"

Och sedan då du varit får lite erfarenhet om forumet så kommer du fram till att det är de skit svaren som är de roligaste.

Speciellt då kvantte, ugglejäveln och walium håller på...
 
Hurra!

"Och sedan då du varit får lite erfarenhet om forumet så kommer du fram till att det är de skit svaren som är de roligaste.

Speciellt då kvantte, ugglejäveln och walium håller på... "


Hurra! Jag har fans! Äntligen efter alla år av lidande, börjar folk få upp ögonen för den svåra konsten att skriva bra och snärtiga Off-Topic inlägg.
 
"Jag fråga om hur man vart av med titeln grisoldare... och fick 1-2 riktiga svar rästen skit... fattar varför alla blir av med sin titel så snabb "

Se där. Kom inte och påstå att du inte har lärt dig någonting. Sanningen kommer i de mest förunderliga förpackningar young grasshopper. En dag kanske du blir lika vis som oss andra och kan hjälpa andra frågvisa grisodlare.
 
Re: Du har en annan, din kanalje! (NT)

/images/icons/sad.gif Här får jag slava vid spisen hela dagen och allt!


Storuggla, upprörd
 
Back
Top