Ska vi sluta ge info, då kan vi sluta spela helt. Torrboll!Men ge inte bort mer info då!![]()
Du förstår fel. Inget om öppna forumet här. Där fick jag skriva....Vänta nu här! Fick du inte skriva alls innan du började spela varulvsspel och skrev i öppna forumet?
Den instruktionen fick inte jag och inte har väl någon annan varit bakbundet på det sättet.
Förstår jag fel?
Som sagt, det finns tre alternativ här:
Bb7 och POJ är ulvarna, POJ misslyckas beskriva valet.
Anthrox och BB7 är ulvarna, POJ lyckas beskriva valet.
Ulvarna har hela tiden haft alibi och kan vara vem som helst.
Vänta nu här! Fick du inte skriva alls innan du började spela varulvsspel och skrev i öppna forumet?
Den instruktionen fick inte jag och inte har väl någon annan varit bakbundet på det sättet.
Alla som valde extra förmåga, har ni fått halva som behöver matchas med någon annan?Från en utomstående som fortfarande inte har en aning om vad ni snackar om:
Är ni helt säkra på att ni är på samma sida? För ni framstår i mångt och mycket som att ni låtsas veta vad ni pratar om, men det framkommer hela tiden tecken på att ni inte alls gör det. Och det känns ju inte jätteskönt att bli utröstad för att vara en anomali om ni alla är anomalier.
Fattar inte vad du menar?@Basenanji På samma tema om risken, vill du förklara varför du inte verkar känna till vad risken är med valet?
Kolla din info (kallas PM) som du fått av SL.Fattar inte vad du menar?
Jaja att det finns en fara kopplad till förmågan är jag medveten om, men hur stor är sannolikheten?Kolla din info (kallas PM) som du fått av SL.
Och svara en gång till på Sysp fråga.
Du får hur många chanser du vill![]()
"Välj ett av följande innan du skriver ditt första inlägg"Dito. Å andra sidan svarade jag Brynolf direkt med vändande post att jag tog alternativ 1.
@StradhLestat skrev Brynolf uttryckligen att du inte fick skriva innan du valt?
Stämmer med mitt PM."Välj ett av följande innan du skriver ditt första inlägg"
Stod innan mina val