Jag tror nog också på fyra droider, i R1 var jag nog inne på 3 men jag överskattade morphens farlighet i mitt snurriga huvud fick jag för mig att älgen givetvis borde fokusera på siaren vilket jag tänkte balanserade upp 2 sianden och permaväktande.
Nu inser jag ju att det var en brainfart, tycker nog inte det är rödande men det får ni avgöra.
Jag tror inte
@Anthrox är röd och kör nog en Basse och kastar mig på svärdet om han drevas nästa runda. Förstår på riktigt inte vsd ni ser som är rött i hans spel - ja han ville inte rösta ut en spelare som claimat siande i ett spel där vi har en siare på steroider.
Om ni tar av er era ”men vi hade rätt för Hägern var ond”-brillor och faktiskt värderar hans och mitt och Morsans beslut från den fakta vi hade på bordet kan inte det i sig vara rödande, om det inte är 5 androider som är helt kassa på spelet.
Jag ville inte rösta alls i R1 men efter att ni härjade och kom med personliga påhopp röstade jag på den spelare som spelade som en blandmissbrukare hela jävla rundan.