Ja, jag ägnade dagen åt att bråka med en skanner istället för att komma på en briljant gåta. Jag hoppas att du har en.Oraklets fyra ögon?
Ja, jag ägnade dagen åt att bråka med en skanner istället för att komma på en briljant gåta. Jag hoppas att du har en.Oraklets fyra ögon?
hade du inte skrivit det där om att se dubbelt hade jag nog inte fattatJa, jag ägnade dagen åt att bråka med en skanner istället för att komma på en briljant gåta. Jag hoppas att du har en.
Något spel med vinmugg.... Hmmm Finns det ett på proncess bride?vafan @Basenanji och @Vimes Ledtråden är ett vinglas, kom igen nu för tusan!

Kristalltjuren!vafan @Basenanji och @Vimes Ledtråden är ett vinglas, kom igen nu för tusan!
Något med graalen?Josefs son var ju Jesus. Och vin... Finns det något äventyr som heter något med Nattvarden?
Spindelkonungens pyrmaid?Alllright... Då provar kastar jag in
View attachment 31913
Ett svenspråkigt äventyr är vad jag ute efter.