Halvvägs kom jag på att det vore ballt med en stor fisk som lurade under vattenytan, och då kom jag att tänka på en Pettson & Findusbok med en monstergädda som Pettson försökte skjuta med en pilbåge eller nåt och så blev det en fisketur av det hela istället.
Fan Perkan! Du är så jäkla grym. Snyggaste bilden du gjort, enligt mig. Diggar stuket stenhårt! ... Fast det var ju ett tag sedan jag kikade på ditt Riotminds-galleri iof.
Otroligt snygg bild, och kul med jättegäddan. Nu måste jag lägga till dig på listan vars tecknartalang jag är avundsjuk på. Har du fler bilder man kan titta på någonstans?
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.