Octa vet du ju de facto. Det Kan absolut vara en idé att sen göra två claims som ulvar för att bejta ut chiefen men nu blev det ju lite pajjigt med octas miss. Att du skriver sådär gör att jag tror att du ska ut i nästa runda. Också tillsammans med octas skrivelse.
Men det ÄR inte tre siare jag ville skydda Isaac som outade helt I onödan,och om det är en dubbel-ulv-komplott där de båda är ulvar så är det ju coolt men nej jag är givetvis ingen siare :)
Så kanske det är, men jag är ju med och spelar spel för att jag tycker att det är kul att spela :) Att inte-spela är en tråkig taktik även om jag är med på att det idag kunde vara en bra grej :)
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.