Verkligen. Det vi kan säga med säkerhet är att den ende bekräftade ulven hängdes av mig och BM. Vi måste nog hitta en mother load av skit om vi ska hänga någon annan än POJ här.rekord i kanindimma att basera utröstningen på vad som sägs nu om lösenordet tror jag.
Ulvarna klommer inte sägas att de är ulvar...Så kan det vara men då kanske det är läge att avslöja fraktionen då?
Go on...Så kan det vara men då kanske det är läge att avslöja fraktionen då?
Say what? Så i första omgången skulle det bevisa att en Ulv inte röstar med andra för att gröna sig?Verkligen. Det vi kan säga med säkerhet är att den ende bekräftade ulven hängdes av mig och BM. Vi måste nog hitta en mother load av skit om vi ska hänga någon annan än POJ här.
Att verkligen HÄNGA sin polare är rätt ballsy. Klart det händer, men oftare inte.Say what? Så i första omgången skulle det bevisa att en Ulv inte röstar med andra för att gröna sig?
Sant men de kanske inte har en aning om vad för fraktion som kan finnas?Ulvarna klommer inte sägas att de är ulvar...
FörklaraOm inte all info I PM är bullshit så är det Brynolf som är ulven
Jag håller med.Om inte all info I PM är bullshit så är det Brynolf som är ulven
Du trollar ju baraOm inte all info I PM är bullshit så är det Brynolf som är ulven